Opinie

Dowiedz się co sądzą o nas nasi klienci

Jesteś w dobrych rękach - poznaj opinie klientów, którzy nam zaufali

online-programming-course-review-01
5/5

Jestem bardzo zadowolona z wyboru szkoły. Włoskiego uczę się na indywidualnych lekcjach, od podstaw, od 3 miesięcy a już widzę znaczne postępy. Lekcje z Darią prowadzone są w przyjaznej atmosferze. Program jest dobrze przemyślany i dopasowany do indywidualnych potrzeb osoby uczącej się. Ważne są efekty i zadowolenie ucznia a nie tempo przerobienia materiału. Dodatkowym atutem jest możliwość elastycznego ustawienia planu zajęć oraz systematyczne włączanie w lekcje wiedzy o włoskiej kulturze i codziennych zwyczajach Włochów. Polecam!

Ksenia B
brooke

Dziękuję za współpracę. Nigdy wcześniej nie miałem tak radosnego i pełnego życia nauczyciela. Bardzo ciekawe metody, przetestowane przez samą Panią Magdę. Zawsze przygotowana i gotowa pomóc.
Gorąco polecam!

5/5
Marcin C.
Michał opinie

Świetni kompetentni prowadzący, którzy oprócz wiedzy z zakresu języka potrafią powiedzieć coś ciekawego o kraju, którego języka się uczymy, zawsze przygotowane swoje materiały, indywidualne podejście do ucznia, luźna i wesoła atmosfera na zajęciach. Gdyby te cechy przenieść do zwykłych szkół, to ludzie byliby chodzącymi Einsteinami. Polecam każdemu!!!!!

5/5
Michał P.
blake

Bardzo polecam! 

Naukę włoskiego z Panią Magdą zaczynałam od zera. Szybko zaobserwowałam widoczne efekty. Lekcje prowadzone są w przejrzysty sposób, na zajęciach nauka nowych zagadnień językowych, wymowy oraz konwersacje w celu przećwiczenia nowej wiedzy. 

Spersonalizowana praca domowa – ćwiczenia oraz nauka słownictwa z przykładami zastosowania. Na każdej lekcji sprawdzenie dotychczas nabytej wiedzy. Profesjonalne podejście nie przeszkadza w sympatycznej atmosferze nauki.

Uczę się przez Skype, nie korzystałam wcześniej z tej metody, ale na szczęście przekonałam się i polecam osobom, które nie mogą uczyć się stacjonarnie.

5/5
Kasia R.
devin

Z Panią Magdą nauka włoskiego była czystą przyjemnością. 

Szczególnie spodobały mi się nasze konwersacje, które zawsze były ciekawe, inspirujące pomimo faktu, że to dopiero moje początki 🙂

Oby więcej było takich nauczycieli!
Pozdrawiam 🙂

Barbara D.
5/5

Serdecznie polecam naukę włoskiego z Panią Magdą, przesympatyczna osoba z dużym doświadczeniem i ogromną wiedzą, którą konsekwentnie potrafi przekazać dalej. Nauka języka włoskiego z dnia na dzień stawała się samą radością, a o to przecież chodzi w nauce! Każda nowa lekcja przynosiła dużo frajdy a razem z nią pojawiały się satysfakcjonujące rezultaty.​

Rozalia M.
5/5