Kurs języka włoskiego od podstaw

Dlaczego warto?

Marzyłeś o tym, żeby móc samemu zamówić sobie ulubionego drinka w włoskim barze? Zrozumieć o co ten szum w grupie głośno dyskutujących Neapolitańczyków obok Ciebie? Chcesz wiedzieć dlaczego Włosi tak dziwnie na Ciebie patrzą, kiedy zamawiasz cappuccino do obiadu?

Zapraszamy na super praktyczny kurs języka włoskiego od podstaw! Poznasz absolutnie niezbędne podstawowe słownictwo i nauczysz się szybko składać zdania oraz korzystać z nich w życiu codziennym! 

Federico, prowadzący kurs spędził całe swoje życie we Włoszech (w regionie Emilia Romagna) i od miesiąca mieszka w Polsce. Jego mama jest Polką, więc mówi również po polsku. Możesz go zapytać  dosłownie o wszystko, co jest związane z włoską kulturą i życiem we Włoszech.

Lektor nauczy Cię nie tylko posługiwania się słowem werbalnym, ale również nauczy Cię gestykulować po włosku, myśleć po włosku i żyć prawdziwym Dolce Vita. 

Wierzymy, że język to coś znacznie więcej niż forma komunikacji, to kultura, możliwość patrzenia na świat nowymi schematami myślowymi (nowymi strukturami językowymi), to historia, dlatego organizujemy wieczory tematyczne, na który jako uczestnikowi kursu przysługuje Ci każdorazowo 10 % zniżki. 

Co jest w cenie kursu?

Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu po 90 minut w maksymalnie 6-osobowej grupie. Mała liczebność grupy da szansę Twojej lektorce na duże skupienie uwagi na Tobie, Twoich potrzebach i postępach. Równocześnie towarzystwo będzie dodatkową motywacją w językowej podróży.
Cena kursu:
Umowa na 4 miesiące (9.11-22.02) 289 zł miesięcznie
 
Kurs obejmuje:
– konwersacje,
– materiały do zajęć,
– biblioteczka filmów i ciekawych portali społecznościowych włoskojęzycznych,
– pakiet słownictwa z zajęć
 
Kurs startuje 9 listopada i zajęcia odbywać się będą co środę w godz. 18:15-19:45 

Co nasi uczniowie mówią o naszych zajęciach?