Kurs języka hiszpańskiego

Hola!

Przełamiesz barierę mówienia, poprawisz swoją gramatykę i wzbogacisz słownictwo!

Nasza lektorka Małgosia poprowadzi Cie nie tylko w nauce języka hiszpańskiego, ale również będzie towarzyszyła Ci w odkrywaniu hiszpańskiego iii… hiszpańskojęzycznego świata! 

Dzięki naszemu wsparciu szybko zanurzysz się w języku, w ekspresowym tempie przyswoisz podstawowe słownictwo i zaczniesz prowadzić swobodne konwersacje

PODCZAS kursu:
– rozmawiamy jedynie na tematy, które Cię interesują, by spotkania były przyjemne. Im przyjemniejsza nauka, tym lepsze i szybsze efekty,

– poruszamy tematy, które są dla Ciebie ważne i potrzebne . Będziesz miał wyższą motywacje do nauki,
– prowadzimy konwersacje, które możesz napotkać w podróży, czy w pracy. Im bliżej będziemy poruszać się Twojego realnego życia, tym wyższa będzie Twoja pewność siebie i niższy stres w konkretnej sytuacji,
– powtarzamy to, czego już się nauczyłeś, by wykorzystać już to co już umiesz,
– wspólnie realizujemy Twoje cele językowe .
– pokażę Ci jakie są najskuteczniejsze sposobu uczenia się i zapamiętywania słów. Przed Tobą wiele tysięcy słów do nauczenia się i setki godzin nauki. Jeśli nie robisz tego właściwie, tracisz swój czas. Musisz wiedzieć jak to robić mądrze i nie tracić czasu na wkuwanie, czy listy słówek

Kursy prowadzimy w formie online

Co jest w cenie kursu?

Prowadzimy zajęcia indywidualne, w 2-osobowych i 4- osobowych grupach.
Cena kursu obejmuje:
– konwersacje,
– materiały do zajęć (ćwiczenia gramatyczne, słownictwo, ćwiczenia konwersacyjne),
– biblioteczka filmów i ciekawych portali społecznościowych włoskojęzycznych,
– tematyczne e-booki
Ponadto:
– wsparcie koordynatora kursu, 
– comiesięczny feedback, 
– klarowne podsumowanie na maila z każdej lekcji
 

Cennik dla zajęć indywidualnych:
– lekcja w tygodniu 110 zł/ lekcję,
– 2 lekcje w tygodniu (lub więcej) 115 zł/ lekcję,
– 130 zł przy elastycznym grafiku (umawianiu zajęć z lekcji na lekcję)

Cennik dla zajęć DUO:
– lekcja w tygodniu 150 zł/ lekcję
– 2 (lub więcej) lekcji w tygodniu 145 zł/ lekcję
– pojedyncza lekcja 170 zł 
– pierwsza (próbna) lekcja 100 zł

*płatność z góry za cały miesiąc

Zapraszamy serdecznie 🙂