Kurs języka angielskiego

Hello!

Przełamiesz barierę mówienia, poprawisz swoją gramatykę i wzbogacisz słownictwo.

Masz poziom A2,B1 i ciągle wrażenie, że nie mówisz płynnie, a jesteś przed ważnym wydarzeniem (szkolenie, rozmowa o pracę, wyjazd zagraniczny) ?

Jesteś na poziomie B2/C1 i chciałbyś przejść na wyższy poziom i popracować nad niuansami językowymi ? Wiesz, że mówisz dobrze i swobodnie…ALE czasami nie jesteś pewien, czy mówisz poprawnie?

Przeglądając oferty pracy i chciałbyś wysłać swoje CV …jednak rezygnujesz i nie wysyłasz , ponieważ wymagają poziomu językowego, którego jeszcze nie masz ?
Nie jeździsz na szkolenia zagraniczne, bo wiesz, że nie komunikujesz się płynnie?
Masz rodzinę, wymagającą pracę i nie masz już kilku godzin dziennie na naukę języka angielskiego jak kiedyś, dlatego poszukujesz najbardziej efektywnej metody nauki skupionej jedynie na efektach ?

Rozumiesz wszystko co do Ciebie mówią i rozumiesz to co czytasz, jednak gdy masz mówić … jest problem ? Zacinasz się, stresujesz, szukasz słów i fraz ?

Będąc za granicą, wycofałeś się wiele razy z wielu sytuacji, chciałeś zagadać, spytać o coś, ale tego nie zrobiłeś, ponieważ nie wiedziałeś, czy poprawnie zapytasz i czy ktoś Cię zrozumie ?

Pragniesz czerpać więcej przyjemności w kontaktach z obcokrajowcami zamiast ich unikać ?

Dlatego aby nauczyć Cię komunikacji w języku angielskim, nasza lektorka kładzie na zajęciach nacisk na płynną rozmowę i ciągłą praktykę. Nie ważne na jakim poziomie jest Twój język angielski – Małgosia pomoże Ci wyrazić Twoje myśli w tym języku, oraz systematycznie uczyć Cię będzie nowych słów i prawidłowej gramatyki.

Aby dobrać odpowiednią metodę prowadzenia zajęć, najpierw poznajemy motywację i oczekiwania naszego podopiecznego. Zajęcia dostosowane są do indywidualnych potrzeb. Skupiamy się na komunikacji i przystępnie przekazanej gramatyce dążąc do tego, aby nauka języka była przyjemnością. Chętnie przygotujemy Cię także do pracy/edukacji za granicą, matury oraz egzaminów językowych: FCE/CAE/CPE (jez. ang.).

Niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynasz przygodę językową, czy chcesz ją kontynuować, pomożemy Ci zrealizować Twój cel.

Zajęcia z języka angielskiego prowadzi Absolwentka filologii angielskiej Uniwersytetu Gdańskiego, która niedawno  powróciła z piętnastoletniej emigracji z kraju sióstr Bronte, Tolkiena i Fiszandczipsa. 

Co jest w cenie kursu?

Prowadzimy zajęcia indywidualne, w 2-osobowych i 4- osobowych grupach.
Cena kursu obejmuje:
– konwersacje,
– materiały do zajęć (ćwiczenia gramatyczne, słownictwo, ćwiczenia konwersacyjne),
– biblioteczka filmów i ciekawych portali społecznościowych włoskojęzycznych,
– tematyczne e-booki
Ponadto:
– wsparcie koordynatora kursu, 
– comiesięczny feedback, 
– klarowne podsumowanie na maila z każdej lekcji
 

Cennik dla zajęć indywidualnych:
– lekcja w tygodniu 115 zł/ lekcję,
– 2 lekcje w tygodniu (lub więcej) 110 zł/ lekcję,
– 130 zł przy elastycznym grafiku (umawianiu zajęć z lekcji na lekcję)

Cennik dla zajęć DUO:
– lekcja w tygodniu 150 zł/ lekcję
– 2 (lub więcej) lekcji w tygodniu 145 zł/ lekcję
– pojedyncza lekcja 170 zł 
– pierwsza (próbna) lekcja 100 zł

*płatność z góry za cały miesiąc

Zapraszamy serdecznie 🙂