Kurs języka włoskiego od podstaw

Dlaczego warto?

Marzyłeś o tym, żeby móc samemu zamówić sobie ulubionego drinka w włoskim barze? Zrozumieć o co ten szum w grupie głośno dyskutujących Neapolitańczyków obok Ciebie? Chcesz wiedzieć dlaczego Włosi tak dziwnie na Ciebie patrzą, kiedy zamawiasz cappuccino do obiadu?

Zapraszamy na super praktyczny kurs języka włoskiego od podstaw! Poznasz absolutnie niezbędne podstawowe słownictwo i nauczysz się szybko składać zdania oraz korzystać z nich w życiu codziennym! 

Daria, prowadząca kurs spędziła 8 lat w Toskanii. Możesz zapytać ją dosłownie o wszystko, co jest związane z włoską kulturą i życiem we Włoszech. Lektorka nauczy Cię nie tylko posługiwania się słowem werbalnym, ale również nauczy Cię gestykulować po włosku, myśleć po włosku i żyć prawdziwym Dolce Vita. 

Wierzymy, że język to coś znacznie więcej niż forma komunikacji, to kultura, możliwość patrzenia na świat nowymi schematami myślowymi (nowymi strukturami językowymi), to historia, dlatego organizujemy wieczory tematyczne, na który jako uczestnikowi kursu przysługuje Ci każdorazowo 10 % zniżki. 

Co jest w cenie kursu?

Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu po 90 minut w maksymalnie 6-osobowej grupie. Mała liczebność grupy da szansę Twojej lektorce na duże skupienie uwagi na Tobie, Twoich potrzebach i postępach. Równocześnie towarzystwo będzie dodatkową motywacją w językowej podróży.
Cena kursu:
– z umową na 9 miesięcy 279 zł za miesiąc, 
– z umową na 5 miesięcy 289 zł za miesiąc, 
– za miesiąc 299 zł
 
Kurs obejmuje:
– konwersacje,
– materiały do zajęć,
– biblioteczka filmów i ciekawych portali społecznościowych włoskojęzycznych,
– pakiet słownictwa z zajęć
 
Kurs startuje 20 września i zajęcia odbywać się będą co wtorek w godz. 18-19:30 

Co nasi uczniowie mówią o naszych zajęciach?