Lektorzy​

Jesteśmy zespołem, który nade wszystko ceni sobie profesjonalizm i relacje z drugim człowiekiem. Wierzymy, że nasza kariera to również fantastyczna przestrzeń do poznawania wspaniałych ludzi.

Nauczyciele z pasją

Nasi Lektorzy

W współpracy z naszymi kursantami stawiamy na profesjonalizm, naukę poprzez zabawę i szybkie efekty. Chcemy, aby nasze kursy były nie tylko przestrzenią do nauki nowego języka, ale również przestrzenią do osobistego rozwoju w ogóle. 

Koordynator, lektorka języka włoskiego

Magda Rocławska

Założycielka Językowego Flow. Pasjonatka rozwoju osobistego i duchowego

Po pierwszych studiach wyemigrowała do Włoch spełnić swoje marzenia o życiu w słonecznym kraju i podróżach po półwyspie Apeninskim. Miłośniczka dobrej kawy, rytmów latino i powolnego dolce vita. 

Absolwentka Turystyki AWFiS w Gdańsku, magistrantka psychologii SWPS w Sopocie. 

Lektorka języka włoskiego i norweskiego

Daria Zamorowska

Aktualnie studiuje Skandynawistykę na linii norweskiej na Uniwersytecie Gdańskim. 

Kilka lat temu wróciła z Włoch, w których przez osiem lat chłonęła kulturę oraz poznawała język. Jest w stanie nie tylko nauczyć Ciebie jak poprawnie posługiwać się włoskim, ale też pokazać jego praktyczne użycie w sytuacjach, które mogą spotkać Cię we Włoszech. Jeżeli tak jak Daria jesteś zakochany w tamtejszych ludziach, kulturze oraz języku to nie ma na co czekać! Dołącz do nas i wspólnie poszerzajmy nasze horyzonty!

Lektorka języka włoskiego

Federico Lenza

Absolwent nauk sportowych na Uniwersytecie Bolońskim we Włoszech. Nauczyciel wychowania fizycznego. Pasjonuje się sportem, zwłaszcza piłką nożną i koszykówką. Uwielbia podróżować i kiedy to możliwe odkrywa piękną planetę. Na zajęciach chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami z podróży; z Włoch, Hiszpanii, Grecji i Stanów Zjednoczonych.

Federico jest Włochem, ale dzięki swojej mamie-Polce, zna język polski prawie jak native speaker. Po spędzeniu wielu wakacji w Trójmieście i okresie 6 miesięcy studiów na AWFie w Gdańsku zakochał się w Gdańsku i postanowił tu zamieszkać. Od urodzenia mieszkał we Włoszech, więc z łatwością wprowadzi Cię w szczegółowy sposób w Świat włoskiej kultury

Lektorka języka rosyjskiego

Daria Pawłowska

Rusycystka z zawodu i z zamiłowania. Ukończyła dwa kierunki na Uniwersytecie Wrocławskim – Nauki polityczne i Filologię rosyjską

W Moskwie miała przyjemność brać udział w wykładach poświęconych literaturze i językowi, ale i zwiedzać, smakować a nawet rzucić okiem na zmumifikowanego Lenina. Szczególnie zachłysnęła się rosyjskim filmem (zaczynając, oczywiście, od Tarkowskiego) i muzyką lat 80. Pasja trwa nieprzerwanie.
Ponadto realizuje się w fotomodelingu i jest wielką fanką teleturnieju “1 z 10”. 
 
Lektorka języka włoskiego i hiszpańskiego

Rozalia Biesek

Uczy dwóch pięknych języków romańskich: hiszpańskiego i włoskiego.

Jest absolwentką filologii hiszpańskiej na Uniwersytecie Wrocławskim oraz lingwistyki stosowanej (język włoski i hiszpański) na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończyła specjalizację nauczycielską, studiowała na Uniwersytecie w słonecznej  Maladze, o której z pewnością na zajęciach porozmawiacie.  Miłośniczka hiszpańskich  churros i włoskiej pizzy. Prywatnie “kocia mama”, pasjonatka podróży i modelingu.

Lektorka języka włoskiego

Dominika Piotrowska

Język włoski intrygował ją już jako małą dziewczynkę – pokolenie 80 pewnie pamięta japońskie bajki na Polonii 1 z włoskim dubbingiem. Absolwentka filologii włoskiej. 

Uczy włoskiego już od 15 lat na wszystkich poziomach zaawansowania. Wyznaje zasadę nie możesz człowieka nauczyć niczego. Możesz mu tylko pomóc odnaleźć to w sobie. Jest przekonana, że nauka jest procesem ukierunkowanym w dwie strony – przekazuję moją wiedzę i zamiłowania, jednocześnie czerpiąc z doświadczenia i mądrości moich uczniów. Prywatnie uwielbia spędzać czas z rodziną, maluje, rysuje, dzierga; czyta książki (ma słabość zwłaszcza do włoskich klasyków) i ogląda filmy (przede wszystkim kino europejskie).

Lektorka języka angielskiego

Joanna Krasowska-Domrazek

Absolwentka Kolegium Nauczycielskiego o specjalności język angielski przy UG.

Niedawno powróciła z piętnastoletniej emigracji z kraju sióstr Bronte, Tolkiena i Fiszandczipsa. Uwielbia podróżować i gościć podróżników czego dowiodła prowadząc przez prawie 4 lata swoje Airbnb. Uwielbia inteligentne rozmowy, interesuje się wszystkim po trochu i znajdzie sposób aby skłonić Cię do mówienia o tym co dla Ciebie ważne w języku Szekspira.

Lektor języka francuskiego

Kuba Matuszewski

Obecnie studiuje filologię romańską na wydziale neofilologii Uniwersytetu Gdańskiego, gdzie uczy się języka francuskiego oraz włoskiego. 

Podczas nauki stawia na umiejętności praktyczne, aby uczeń mógł jak najszybciej wykorzystać zdobytą wiedzę. Pomoże Ci nie tylko mówić w języku francuskim, ale także poznać kulturę tego pięknego kraju oraz zburzyć kilka mitów na temat Francji, o których na pewno słyszałeś. Prywatnie miłośnik podróży oraz dobrej literatury. Jeżeli kiedykolwiek chciałeś się nauczyć tego języka lub planujesz francuskie wakacje – nie zwlekaj!

Lektorka języka włoskiego i hiszpańskiego

Klaudia Klaassen

Z wykształcenia prawniczka, z powołania nauczycielka języka włoskiego i hiszpańskiego.  Swoje doświadczenie zdobywała pracując dla klientów indywidualnych oraz w firmach jako tłumacz języków obcych.  Jako studentka spełniła jedno ze swoich marzeń, zamieszkując w Rzymie, gdzie miała okazję wsiąknąć we włoska kulturę. 

Na zajęciach zarazi Cię dobrą energią oraz pasją do nauki języków poprzez dynamiczne prowadzenie zajęć z elementami kultury.  

Prywatnie miłośniczka jogi oraz dalekich podróży. Z przyjemnością podzieli się z Wami swoimi przygodami po Ameryce Południowej oraz wyprawie pociągiem przez  Rosję aż po Chiny.