Lektorzy​

Jesteśmy zespołem, który nade wszystko ceni sobie profesjonalizm i relacje z drugim człowiekiem. Wierzymy, że nasza kariera to również fantastyczna przestrzeń do poznawania wspaniałych ludzi.

Nauczyciele z pasją

Nasi Lektorzy

W współpracy z naszymi kursantami stawiamy na profesjonalizm, naukę poprzez zabawę i szybkie efekty. Chcemy, aby nasze kursy były nie tylko przestrzenią do nauki nowego języka, ale również przestrzenią do osobistego rozwoju w ogóle. 

Koordynator, lektorka języka włoskiego

Magda Rocławska

Założycielka Językowego Flow. Pasjonatka rozwoju osobistego i duchowego

Po pierwszych studiach wyemigrowała do Włoch spełnić swoje marzenia o życiu w słonecznym kraju i podróżach po półwyspie Apeninskim. Miłośniczka dobrej kawy, rytmów latino i powolnego dolce vita. 

Absolwentka Turystyki AWFiS w Gdańsku, magistrantka psychologii SWPS w Sopocie. 

Lektorka języka włoskiego i norweskiego

Daria Zamorowska

Aktualnie studiuje Skandynawistykę na linii norweskiej na Uniwersytecie Gdańskim. 

Kilka lat temu wróciła z Włoch, w których przez osiem lat chłonęła kulturę oraz poznawała język. Jest w stanie nie tylko nauczyć Ciebie jak poprawnie posługiwać się włoskim, ale też pokazać jego praktyczne użycie w sytuacjach, które mogą spotkać Cię we Włoszech. Jeżeli tak jak Daria jesteś zakochany w tamtejszych ludziach, kulturze oraz języku to nie ma na co czekać! Dołącz do nas i wspólnie poszerzajmy nasze horyzonty!

Lektorka języka włoskiego

Federico Lenza

Absolwent nauk sportowych na Uniwersytecie Bolońskim we Włoszech. Nauczyciel wychowania fizycznego. Pasjonuje się sportem, zwłaszcza piłką nożną i koszykówką. Uwielbia podróżować i kiedy to możliwe odkrywa piękną planetę. Na zajęciach chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami z podróży; z Włoch, Hiszpanii, Grecji i Stanów Zjednoczonych.

Federico jest Włochem, ale dzięki swojej mamie-Polce, zna język polski prawie jak native speaker. Po spędzeniu wielu wakacji w Trójmieście i okresie 6 miesięcy studiów na AWFie w Gdańsku zakochał się w Gdańsku i postanowił tu zamieszkać. Od urodzenia mieszkał we Włoszech, więc z łatwością wprowadzi Cię w szczegółowy sposób w Świat włoskiej kultury

Lektorka języka rosyjskiego

Daria Pawłowska

Rusycystka z zawodu i z zamiłowania. Ukończyła dwa kierunki na Uniwersytecie Wrocławskim – Nauki polityczne i Filologię rosyjską

W Moskwie miała przyjemność brać udział w wykładach poświęconych literaturze i językowi, ale i zwiedzać, smakować a nawet rzucić okiem na zmumifikowanego Lenina. Szczególnie zachłysnęła się rosyjskim filmem (zaczynając, oczywiście, od Tarkowskiego) i muzyką lat 80. Pasja trwa nieprzerwanie.
Ponadto realizuje się w fotomodelingu i jest wielką fanką teleturnieju “1 z 10”. 
 
Lektorka języka włoskiego i hiszpańskiego

Rozalia Biesek

Uczy dwóch pięknych języków romańskich: hiszpańskiego i włoskiego.

Jest absolwentką filologii hiszpańskiej na Uniwersytecie Wrocławskim oraz lingwistyki stosowanej (język włoski i hiszpański) na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończyła specjalizację nauczycielską, studiowała na Uniwersytecie w słonecznej  Maladze, o której z pewnością na zajęciach porozmawiacie.  Miłośniczka hiszpańskich  churros i włoskiej pizzy. Prywatnie “kocia mama”, pasjonatka podróży i modelingu.

Lektorka języka włoskiego

Dominika Piotrowska

Język włoski intrygował ją już jako małą dziewczynkę – pokolenie 80 pewnie pamięta japońskie bajki na Polonii 1 z włoskim dubbingiem. Absolwentka filologii włoskiej. 

Uczy włoskiego już od 15 lat na wszystkich poziomach zaawansowania. Wyznaje zasadę nie możesz człowieka nauczyć niczego. Możesz mu tylko pomóc odnaleźć to w sobie. Jest przekonana, że nauka jest procesem ukierunkowanym w dwie strony – przekazuję moją wiedzę i zamiłowania, jednocześnie czerpiąc z doświadczenia i mądrości moich uczniów. Prywatnie uwielbia spędzać czas z rodziną, maluje, rysuje, dzierga; czyta książki (ma słabość zwłaszcza do włoskich klasyków) i ogląda filmy (przede wszystkim kino europejskie).

Lektorka języka włoskiego i hiszpańskiego

Klaudia Klaassen

Z wykształcenia prawniczka, z powołania nauczycielka języka włoskiego i hiszpańskiego.  Swoje doświadczenie zdobywała pracując dla klientów indywidualnych oraz w firmach jako tłumacz języków obcych.  Jako studentka spełniła jedno ze swoich marzeń, zamieszkując w Rzymie, gdzie miała okazję wsiąknąć we włoska kulturę. 

Na zajęciach zarazi Cię dobrą energią oraz pasją do nauki języków poprzez dynamiczne prowadzenie zajęć z elementami kultury.  

Prywatnie miłośniczka jogi oraz dalekich podróży. Z przyjemnością podzieli się z Wami swoimi przygodami po Ameryce Południowej oraz wyprawie pociągiem przez  Rosję aż po Chiny. 

Lektorka języka angielskiego

Joanna Krasowska-Domrazek

Absolwentka Kolegium Nauczycielskiego o specjalności język angielski przy UG.

Niedawno powróciła z piętnastoletniej emigracji z kraju sióstr Bronte, Tolkiena i Fiszandczipsa. Uwielbia podróżować i gościć podróżników czego dowiodła prowadząc przez prawie 4 lata swoje Airbnb. Uwielbia inteligentne rozmowy, interesuje się wszystkim po trochu i znajdzie sposób aby skłonić Cię do mówienia o tym co dla Ciebie ważne w języku Szekspira.