Kursy

Szkolimy indywidualnie, w parach i w kameralnych grupach by mieć możliwość koncentrowania się na potrzebach każdego kursanta z osobna

La Serata con il Cinema Italiano

Ponieważ dla nas język jest czymś zdecydowanie więcej niż formą komunikacji- mamy dla Was coś ekstra!!

Zapraszamy na włoski wieczór z filmami włoskimi, pizzą i prosecco!

Spotkajmy się w gronie miłośników Włoch i chłońmy kulturę wszystkimi zmysłami 😉 Uwaga! Ilość miejsc ograniczona! W naszej przytulnej przestrzeni możemy ugościć 8 osób. Filmy wyświetlimy na profesjonalnym rzutniku, a pizzę zamówimy od prawdziwego Włocha z jednej z najlepszych włoskich pizzerii w Gdańsku!

WSTĘP: 90 zł

Zapisy:
jezykoweflow@gmail.com
+48 730 140 195

Non vediamo l’ora di vedervi! Zapraszamy serdecznie!
Lektorki włoskiego
Daria i Magda

Kursy grupowe- start 17.09.2022r.

Kurs języka francuskiego od podstaw

Zawsze przyciągał Cię romantyczny klimat Paryża i chcesz przeżyć tam przygodę życia? A może ciekawi Cię jaką Nathalie wyśpiewał pan Bécaud? Sprawdź nasz kurs!

Stacjonarny kurs języka włoskiego od podstaw

Melodia tego języka rozmiękcza serca, radość w brzmieniu zachęca do nauki i zagłębiania się w jego znaczenie! Spełnij swoje marzenie, zacznij uczyć się języka włoskiego w kameralnej grupie!

Kursy dostępne cały rok
Flag: England on Apple iOS 14.5Flag: Norway on Apple iOS 14.5Flag: Spain on Apple iOS 14.5Flag: Germany on Apple iOS 14.5Flag: Italy on Apple iOS 14.5

Kursy indywidualne dają nam możliwość całkowitej koncentracji na potrzebach kursanta. Po pierwszej lekcji określającej poziom umiejętności ucznia, lektor przygotowuje spersonalizowany plan nauki.  Natomiast ucząc się w parach kursanci zyskują dodatkową motywację do poznawania języka. Aby nauka była lekka i przyjemna materiały dostosowujemy do zainteresowań kursanta. Nasi lektorzy są przygotowani na oba warianty!

Język włoski

Niezależnie od tego, czy chcesz mówić po włosku na wakacjach zamawiając pokój z klimatyzacją i najlepsze lody czy planujesz studia po włosku, pomożemy Ci poczuć się swobodnie i pewnie!

Język hiszpański

Planujesz emigrację? 
A może po prostu wyjeżdżasz na kilka miesięcy na studia? Przygotujemy Cię do pracy, edukacji, życia codziennego i towarzyskiego egzaminów językowych: DELE.

Język angielski

Uczysz się angielskiego od lat, ale wciąż jest Ci trudno się odezwać? Pomożemy Ci przełamać bariery komunikacyjne! Przygotujemy Cię do egzaminów językowych: FCE/CAE/CPE.

Język norweski

Planujesz wyjazd do pracy do Norwegii i potrzebujesz podszkolić swój norweski? A może potrzebujesz norweskiego w Polsce do negocjacji z klientami z Skandynawii?

Język niemiecki

Wyjeżdzasz do pracy do Niemiec i Twój pracodawca wymaga od Ciebie znajomości języka Niemieckiego?
Nic prostszego! Pomożemy Ci!

Język rosyjski

Chcesz uczyć się języka przeżywającego aktualnie swój renesans? Zapraszamy serdecznie! Nasza lektorka podzieli się z Tobą swoim zachwytem!

Język francuski

Zawsze przyciągał Cię romantyczny klimat Paryża i chcesz przeżyć tam przygodę życia? A może ciekawi Cię jaką Nathalie wyśpiewał pan Bécaud? Sprawdź nasz kurs!