O nas

Dowiedz się więcej o nas i o metodzie, którą pracujemy

Kim jesteśmy?

Miłośnikami dolce vita, dobrej kawy, włoskiej pizzy. Pasjonatkami rozwoju, doświadczania życia w całej palecie jego barw. Prostymi ludźmi z wielkimi marzeniami. 

Tworzymy zespól wspierających się i naszych kursantów w rozwoju ludzi. Cenimy sobie miłą atmosferę, wzajemną motywację i wspólne przełamywanie barier. 

 

Doświadczenie życia w innym kraju zmienia perspektywę

Doświadczenie życia we Włoszech i nauki języka włoskiego zmieniło moje życie o 180 stopni. Poznając ludzi, których styl życia odbiega znacząco od naszego, doświadczając kultury, różniącej się od naszej; uczymy się patrzeć na życie szerzej. Uczymy się widzieć więcej, więcej rozumieć, bardziej współczuć, zdecydowanie głębiej doświadczać. Nie zamieniłabym tego doświadczenia na żadne inne. 

Założycielka Językowego Flow

Nasza wizja

 

“W życiu wygrywa ten, kto pokonał samego siebie. Kto pokonał swój strach, swoje lenistwo i swoją nieśmiałość.”

 

Doświadczając życia, z czasem uczymy się, że jego najintensywniejszy smak znajduje się w prostych rzeczach, które jednak wydarzają się dzięki podążaniu za wielkimi marzeniami. Uczymy się, że każdy najmniejszy krok jest fantastyczną podróżą, a cel tylko drogowskazem, który w żadnym stopniu nie powinien przysłaniać nam magii codzienności. To małe kroki budują naszą rzeczywistość. To zrozumienie lęku, pozwala go pokonać i zrobić coś więcej. Odważyć się na coś więcej. Rozwój wydarza się wtedy, kiedy jesteśmy gotowi odważyć się pójść za nieznanym, zaufać tęsknotom naszych serc. Takie są podróże, taka jest nauka- budujące odwagę, otwierające, zmieniające, uczące doświadczania życia w pełni. 

Doświadczenie

Nasze kursy prowadzone są przez Lektorów, którzy zasmakowali esencji języka żyjąc kilka lat na emigracji. 

Kultura

Dzięki temu przeprowadzą Cię nie tylko poprzez podróż językową, ale również zapoznają Cię z najciekawszymi kulturowymi zagadnieniami.  

Edukacja

Przygotują Cię do podróży, studiów, podjęcia pracy w wybranym przez siebie języku. Pomogą Ci przełamać bariery komunikacji i zmotywują do rozwoju.